Inet since 17.05.1999
Last edit:  23.08.2004

ISSN 1212-8945
C
Bret Janík
1999-2004

Japhila ww philatelic e-zine . Japhila filatelistický on line magazín
E-ZINE CONCERNING PHILATELY AND OTHER COLLECTING INTERESTS ...
ON LINE MAGAZÍN O FILATELII A SBĚRATELSTVÍ ...
http://www.japhila.cz/ 

 

Česká verze   English version  
                

 

Svaz českých filatelistů  

CO JE TO HYBRIDNÍ POŠTA?

Vytisknout dopis, vložit ho do obálky, napsat adresu a nalepit známku je vcelku rutinní záležitost. Udělat totéž stokrát nebo tisíckrát - to už není tak jednoduché, a pokud rozesíláte větší počet zásilek pravidelně, určitě víte, jak to zvyšuje náklady a kolik práce a času je s tím spojeno. A to nemluvím o tom, že je nutné udržovat databázi adresátů a průběžně ji aktualizovat, nebo že tisk dopisů, v nichž jsou odlišné nejen jména adresátů, ale třeba i cenové nabídky, vyžaduje mít kvalitní software a člověka, který s ním umí pracovat.

Všechny tyto starosti můžete vyřešit velmi jednoduše  - zadáte je třetí straně, například specializovanému středisku České pošty v Českých Budějovicích.

Českobudějovický Postservis se již několik let zabývá takzvanou hybridní poštou, což je výraz pro kombinaci elektronického přenosu dat a fyzického doručení zásilky do schránky adresáta. Uživatelský přínos je zřejmý: Pokud se rozhodnete hybridní poštu využít, odeslání pěti nebo deseti tisíc dopisů vyřešíte - obrazně řečeno - jediným "kliknutím" tlačítka myší.

Bližší informace: Postservis České Budějovice - tel. 038 / 701 0311, fax: 038 / 731 2569.

Informace je převzata ze Zpravodaje pošty (podzim 2001)

 

 

 

 

 

 

E-MAIL:

 Write us . Napište nám
janik@japhila.com